Osobni data.

Forum Fóra Trestní právo Trestní zákon Osobni data.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  David a poslední změna je stará 10 let, 3 měsíce.

 • Autor
  Příspěvky
 • #52630 Reply

  David

  Dobrý den chci se zeptat na jednu věc.Jsem deset let rozvedený.Nyní jsem se dozvěděl,že má byvalá manželka si o mé osobě opatřuje informace týkající se mého života po rozvodu sní.Prý ji tyto informace byli poskytnuty na soudě.Chci se tedy zeptat jestli to náhodou není protiprávni jednaní at už ze strany byvalé manželky,nebo ze strany soudu a jak bych měl postupovat v případě,že je to protipravní jednáni?Dekuji za odpověd.

 • #52632 Reply

  Šéfredaktor

  Dobrý den, záleží na tom, co je to za informace a z jakého důvodu je shromažďuje. Pokud soudu osvědčí právní zájem, může jí soud, resp. předseda soudu nechat nahlédnout do jiného (než Vašeho vzájemného, tj. rozvodového, o výživném atp.) spisu.

  Ale jak říkám, záleží hlavně na tom, o co se jedná.

  Mgr. Lucie Jindrová

 • #52633 Reply

  David

  Tak zjištuje si jestli mám někde dluhy,zajímal jí muj tretní rekstřík atd.V současne době se o nic nesoudíme.Vše mame vyřešené takže nechápu na co jí ty informace jsou?Jen vím že je o měc šíří dál a to se mi moc nelíbí.

Odpověď na téma: Osobni data.
Informace o uživateli: