Osobni data.

Forum Fóra Trestní právo Trestní zákon Osobni data.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  David a poslední změna je stará 9 let, 9 měsíců.

• Autor

David

Dobrý den chci se zeptat na jednu věc.Jsem deset let rozvedený.Nyní jsem se dozvěděl,že má byvalá manželka si o mé osobě opatřuje informace týkající se mého života po rozvodu sní.Prý ji tyto informace byli poskytnuty na soudě.Chci se tedy zeptat jestli to náhodou není protiprávni jednaní at už ze strany byvalé manželky,nebo ze strany soudu a jak bych měl postupovat v případě,že je to protipravní jednáni?Dekuji za odpověd.

• #52632 Reply

Šéfredaktor

Dobrý den, záleží na tom, co je to za informace a z jakého důvodu je shromažďuje. Pokud soudu osvědčí právní zájem, může jí soud, resp. předseda soudu nechat nahlédnout do jiného (než Vašeho vzájemného, tj. rozvodového, o výživném atp.) spisu.

Ale jak říkám, záleží hlavně na tom, o co se jedná.

Mgr. Lucie Jindrová

• #52633 Reply

David

Tak zjištuje si jestli mám někde dluhy,zajímal jí muj tretní rekstřík atd.V současne době se o nic nesoudíme.Vše mame vyřešené takže nechápu na co jí ty informace jsou?Jen vím že je o měc šíří dál a to se mi moc nelíbí.

Odpověď na téma: Osobni data.
Informace o uživateli: