Peníze čerpané z FKSP

Forum Fóra Pracovní právo Mzdy Peníze čerpané z FKSP

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Bertík a poslední změna je stará 4 roky, 5 měsíců.

• Autor

Zdenka Stiborová

Dobrý den,

pracuji jako učitelka MŠ. K 1.3.2008 jsem podala výpověď z pracovního poměru. Ten skončí 30.0.2008. Můj dotaz se týká čerpání peněz z účtu FKSP…mám nárok za tyto čtyři měsíce na čerpání těchto peněz nebo tím, že jsem dala výpověď mi nárok na ně zaniká? Děkuji za odpověď ZDENA

• #58505 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, na to se informujte přímo u zřizovatele Vašeho školského zařízení. Nevím, jaká pravidla pro čerpání těchto prostředků jsou zřizovatelem ve Vašem případě nastavena.

• #58506 Reply

Dana Prochazková

Pracuji ve školství 38 let. Mam finanční problém ,potřebovala bych půjčit z FKSP bezúročnou půjčku.Mám možnost o ni žádat? Děkuji

• #58507 Reply

Karel Dlouhý

Žádat můžete.

• #58508 Reply

Martina

Dobrý den,

pracujeme ve školství a potřebovali bychom vědět, zda je možné přispívat z FKSP zaměstnancům třeba na wellness nebo fitness apod.

Děkuji.

• #58509 Reply

ivzez

Záleží na tom, jak máte čerpání FKSP nastaveno. Obecně ale není na příspěvky z FKSP právní nárok.

• #58510 Reply

Martina

Dobrý den, vím, že není na FKSP nárok, ale chceme vědět, zda je v souladu s právními předpisy to, že některé z nás chtějí čerpat FKSP např. na wellness nebo fitness. Připomínám, že pracujeme ve školství. Děkuji.

• #58511 Reply

ivzez

Podle mne záleží na tom, co jste si na letošní rok odhlasovali.

—–

Fórum zaměřené na školství

Čerpání FKSP:

http://radimesi.cz/viewtopic.php?f=28&t=2540&sid=e3ac1b0d19eebd515ef227c68b70ab49

FKSP:

http://radimesi.cz/viewforum.php?f=6

• #58512 Reply

ivzez
  • #58513 Reply

Bertík

Dobrý den,

je možné vyplati nepeněžní dar za pracovní výročí zpětně. Nárok vznikl v roce 2012. Děkuji za odpověď.

Odpověď na téma: Peníze čerpané z FKSP
Informace o uživateli: