Pochybeni ze strany zdravotni pojistovny

Forum Fóra Občanské právo Pojištění Pochybeni ze strany zdravotni pojistovny

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lucie a poslední změna je stará 1 rok, 9 měsíců.

• Autor

Lucie

Jela jsem do zahranici a to pouze jako turista, zaridila jsem si cestovni pojisteni s daty 28.4.2015 az 20.10.2015.
    Po zaslani teto smlouvy s obdobim nepresahujici 6 mesicu na Vojenskou Zdravotni pojistovnu mi bylo receno, ze je tedy vse v poradku a mohu odjet.

V predchozim emailu zaslanem na zdravotni pojistovnu jsem se jeste ujistovala zda je potreba tam byt opravdu celych 6 mesicu a rekli mi, ze ano…“jinak bude potreba si zdravotni pojisteni doplatit|“.
    Ano, rikam si,tak to je v poradku, doplatim 8 dni pojisteni, tedy mozny mesic a vse bude v poradku. Pani z tohoto zminovaneho institutu ale zapomnela zminit, ze jde o doplaceni 6-ti mesicu.

Nyni mam bez logickeho duvodu doplatit jeste dalsich 5 mesicu, jelikoz jsem se jiz prihlasila na urad prace a nic se s tim neda pry uz delat, z meho pohledu je toto ale pochybeni z jejich strany.

Je mozne se takto odvolat?

Odpověď na téma: Pochybeni ze strany zdravotni pojistovny
Informace o uživateli: