pokus

Forum Fóra Ostatní Obecné pokus

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

• Autor

hana kuchtová

Dobrý den mám takový dotaz,opravdu si nevím rady a nemám se na koho obrátit,mám dluhy a chtěla bych využít možnosti oddlužení ale mám strach abych neskončila hůře než sem na tom nyní,má situace je taková:dlužím cca 200.000kč a jsem nezaměstnaná,mám dvě děti ve vlastní péči a chci se zeptat, jak mám vyřešit tuto situaci, která mě velice tíží,nevím jak to udělat, aby mi s tím někdo pomohl,na právníka nemám a tak nevím na koho se obrátit s pomocí vyřešit celou tuto moji situaci.Prosím poraďte mi,velice vám děkuji Hana K.

• #75013 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, s ohledem na rostoucí počet dlužníků, kteří nezvládají splácet své závazky se v poslední době objevují poradny pro dlužníky, kde je jim poskytováno poradenství. Jestli ve Vašem okolí taková poradna není, pak kromě toho existuje síť občanských poraden, kde také poskytují základní rady. Kontakty na poradny naleznete na internetu.

• #75014 Reply

hana kuchtová

Mockrát vám děkuji a nemohhl byste mi prosím napsat nějaké stránky kde hledat tyto poradny.Děkuji Kuchtová

• #75015 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, http://www.obcanskeporadny.cz nebo stačí prosté zadání pojmu "občanské poradny" do vyhledávače, na to se přeci nepotřebujete nikoho ptát.

Odpověď na téma: pokus
Informace o uživateli: