pomaturitní studium anličtiny

Forum Fóra Občanské právo Různé pomaturitní studium anličtiny

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jíťa a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Jíťa

Dobrý den,

prosím o radu, jak mohu postupovat v případě, že jazyková škola, podle mého názoru, neplní co nám slíbila ohledně pomaturitního studia. Problém je v tom, že jsem byla zařazena do jedné třídy se studenty s úrovní znalostí mnohem vyšší, než mám já.Výuce tudíž pramálo rozumím, výkladu gramatiky se musím neustále dožadovat a službu tak fakticky nemohu čerpat. Vše vyvrcholilo, když nás lektor z poslední lekce poslal domů s odůvodněním, že to pro nás není (je to příliš těžké) a konstatováním, že mne "vynechá"(neboť jsem neznala významy slov potřebné pro zvládnutí cvičení). Přeřadit nás vedení školy odmítlo s tím, že už je pozdě – ačkoliv jsem již dříve několikrát věc konzultovala jak s lektorem, tak ředitelkou školy. jejich odpověď vždy byla, že si myslí že to zvládnu a já (naivní) jsem jim věřila. Dnes vidím, že je zajímá jejich zakázka a nikoliv to, zda se já něco naučím. S tím jsem odmítla uhradit druhou polovinu školaného a odstoupila od smlouvy. Nyní si navzájem "oznamujeme", že vše budeme řešit právn cestou. Musím školné doplatit(i když oni přestali plnit první – začalo se o týden později, rodilý mluvčí přišel o měsíc později, atd atd…) a dát je k soudu sama, anebo počkat na tento krok z jejich strany? Co s tím? Existuje judikatura?

Díky moc za radu a pomoc.

Odpověď na téma: pomaturitní studium anličtiny
Informace o uživateli: