Poplatek za elektroměr

Forum Fóra Obchodní právo Různé Poplatek za elektroměr

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #36123 Reply

  Vlasta Krejčí

  DOBRÝ DEN.CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT NA ÚHRADU ELEKTROMĚRU.BYDLÍME V PRONÁJMU.CELÝ DŮM PATŘÍ FIRMĚ.DŮM MÁ SEDM BYTŮ.MAJITELÉ ZAŽÁDALI NAŠIMI JMÉNY NA EONU O ZABUDOVÁNÍ ELEKTROMĚRU.VČERA NÁM PŘIŠLA SMLOUVA OD EONU NA ZABUDOVÁNÍ ELEKTROMĚRU,ALE S TÍM ŽE ZABUDOVÁNÍ MÁME PLATIT MI PODNÁJEMNÍCI A TO ČÁATKU 10 000KČ.CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI MÁME PLATIT MI NEBO FIRMA NA KTEROU JE DŮM PSANÝ.DĚKUJI ZA KLADNÉ VYŘÍZENÍ.OWESKA1@SEZNAM.CZ

 • #36125 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, to v první řadě záleží na tom, co máte sjednáno ve smlouvě. Ovšem není zřejmé v jaké, jednou mluvíte o pronájmu, podruhé o podnájmu, takže nelze poznat jaký je přesně Váš užívací titul. Pokud jste se k tomu nezavázali, pak to Vaše povinnost není. To je však otázka. Píšete, že firma podala žádost Vašimi jmény, k tomu by jste ji ovšem museli dát souhlas. Pokud není sjednáno jinak, měla by to být povinnost pronajímatele.

Odpověď na téma: Poplatek za elektroměr
Informace o uživateli: