Popření otcovství

Forum Fóra Rodinné právo Děti Popření otcovství

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Martina Korduliaková a poslední změna je stará 9 let.

• Autor

Martina Korduliaková

Dobrý den.Mám velký problém který se snažím už rok a půl vyřešit ale zatím my nikdo neporadil a tak se obracím na vás.Jsem vdaná a pořád můj manžel neměl čas vyřešit rozvod.Ve společné domácnosti žiji s přítelem se kterým mám dítě staré rok a půl a v jejím rodném listě je manžel jako otec a chtěli bysme to změnit.Můžete nám prosím poradit jak máme zprávně napsat na soud žádost?Zkoušeli jsme to ale zamítli nám to.Momentálně se nemůžeme ani rozvést a manžel začal na mě tlačit že se chce co nejdříve rozvést také se mu narodilo dítě a také nemůže být u dítěte v rodním listě.NA sociálce my paní řekla že nedostanu ani doplatek do životního minima protože nejsem rozvedená a ke mě se berou i příjmy manžela i když sním nežiju a poradila mi ať dám výživné na manžela ale to nemůžu udělat manžel by s tím ani nesouhlasil.Předem děkuji za odpověď

Odpověď na téma: Popření otcovství
Informace o uživateli: