porušování ústavních práv

Forum Fóra Ostatní Obecné porušování ústavních práv

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Martin Schwarz

Dobrý den

Rád bych se Vás zeptal co mohu dělat v případě, kdy jsem byl napaden hlídkou PČR – vytažen z vozidla za krk a ruku, následně bit, kdy mi byly způsobeny zhmožděniny v obličeji, zhmožděna a zablokována krční páteř včetně zhmožděného žebra a zržné rány 40 x 5mm na spánku a momentálně jsem již 2 měsíce v léčení a při stížnosti na tyto policisty k IMV je IMV policii nadržováno, jsou měněny výpovědi mé i mé přítelkyně a formulovány vyšetřovatelem tak, že vše nahrává tvrzení policie. Domnívám se, že jde o porušení lidských práv a svobod v případě nestranosti a rovnosti si osob z jakéhokoliv původu, či postavení? Je také možné, že policisté na které jsem podal oznámení pro porušení jejich služebních postupů, mé napadení, vč. překročení jejich pravomocí,i co se silničního zákona týká, dokud není vše přošetřeno, mohou na mne podat oznámení z přestupků dopravnímu inspektorátu a svědčit bez jakýchkoliv důkazů, potvrzujících jejich tvrzení proti mne?Předem děkuji za Vaši odpověď

• #75449 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, řízení o přestupku a řízení o stížnosti na IMV jsou odlišná řízení. Není důvod, proč by s Vámi nemohl být řešen přestupek. Jestliže se skutečně cítíte dotčen na svých právech, tak neřešte věc v bezplatné poradně, ale obraťte se přímo na advokáta. Ten by měl ohlídat Vaše práva v jednání s Policií, navrhnout další postup a zvážit, jestli nepřichází v úvahu podání žaloby a uplatnění náhrady škody.

Odpověď na téma: porušování ústavních práv
Informace o uživateli: