Pošta online

Forum Fóra Obchodní právo Internet Pošta online

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  meiky a poslední změna je stará 8 let, 7 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #49964 Reply

  Marek Stejskal

  Dobrý den vlastním web http://www.linaposta.cz a chtěl bych se zeptat zda neporušuji listovní právo. Pokud nabízím služby tipu. Vytiskneme Váš email, mms či sms a odešleme na Vámi uvedenou poštovní adresu. Předem děkuji za odpověď. S přátelským pozdravem a přáním příjemného dne přeje server: http://www.linaposta.cz

 • #49966 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, jestliže Vám uživatelé svěří své zprávy k vytisknutí dobrovolně, tak jejich listovní tajemství nijak nenarušíte. Jiné by to bylo, kdyby se to dělo proti jejich vůli. To ale není tento případ.

 • #49967 Reply

  Jaroslav Mayer

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, zda je právně v pořádku, když z maloobchodní sítě v USA nakoupím zboží, proclím, zdaním a následně prodám v ČR? Jedná se o značkové oblečení. Neporušuji zákon ve vztahu k lokálním distributorům konkrétních značek?

  Děkuji za odpověď.

  Jaroslav Mayer

 • #49968 Reply

  meiky

  Dobrý den,

  chtěla bych odstoupit z funkce člena dozorčí rady. Vím, že odstoupení by mělo být doručeno společnosti a všem jejím společníkům, ale nemám představu jak by po písemné stránce mělo vypadat. Existuje nějaký formulář?

  Děkuji

Odpověď na téma: Pošta online
Informace o uživateli: