Potvrzení v angličtině o ověření identity

Forum Fóra Občanské právo Různé Potvrzení v angličtině o ověření identity

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Karel a poslední změna je stará 9 let, 9 měsíců.

• Autor

Karel

Potřebuji úředně ověřené potvrzení srozumitelné anglicky komunikujícím osobám, že moje doklady jsou skutečně doklady mojí osoby. Zatím ještě nikdo mě nebyl schopen správně nasměrovat. Jedná se o potvrzení za účelem vydání plné moci platné v cizině.

Předem děkuji za radu, kam se v této záležitosti obrátit. Prosím zohlednit i výši poplatků: čím levnější, tím vítanější.

• #32721 Reply

Šéfredaktor

Dobrý den, pokuste se obrátit na nějakou překladatelskou kancelář či soudního překladatele. Ti listinu přeloží a opatří jí ověřovací doložkou.

Mgr. Lucie Jindrová

• #32722 Reply

Karel

Dobrý den, odpovídám a děkuji ihned po přečtení, aniž bych se pokusil vyhledat nějaké adresy na internetu. Zkusil jsem zadat vyhledání překladů do Googlu, objevila se spousta adres. Velmi děkuji. Karel Pajer

• #32723 Reply

Karel

Omlouvám se, nejprve jsem začal psát, že jsem vyhledávač ještě nezkusil, ale pak jsem psaní přerušil a vyhledávač vyzkoušel, ale nějak mi unikla nutnost upravit i začátek napsaného textu, ne jenom smazat pokračování. Karel Pajer

Odpověď na téma: Potvrzení v angličtině o ověření identity
Informace o uživateli: