pozdě stražená exekuce

Forum Fóra Rodinné právo Děti pozdě stražená exekuce

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Romana a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Romana

Otec má již11let výkon rozhod.na plat-výživné,v srpnu06ho vyhodili z práce za alkohol(pravděpod.s ním ale uzavřeli dohodu,aby sehnal jiné místo),do ledna byl na prac.úř.alimenty mi chodily v malých částkách,tak jsem v prosinci06podala exekuci na majetek přes vyšší soudní úřednici,otec se v lednu07zaměstnal a zaměstnavatel mi všechen dluh poslal v červnu07,na exekuci na majetek jsem zapoměla,v prosinci07otci označili majetek a na konci ledna mi přišlo o tom vyrozumění,hned jsem napsala že žádám o zastavení exekuce protože to již bylo zaplaceno, otce právnička podala odvolání na začátku ledna takže dříve než já jsem stáhla exekuci a o tom to je,měli jsme jednání kde jsem měla prokázat že v době podání exekuce v prosinci06 mi dlužil výživné,já jsem složenky neměla s sebou takže je to odročené.Jediné o co jde je kdo ponese náklady otce na právní zastoupení,a jestli moje exekuce v té době byla oprávněná,mám strach že všechno zaplatím,že jsem pozdě exekuci stáhla.Můžete mi napsat váš názor.

Odpověď na téma: pozdě stražená exekuce
Informace o uživateli: