PP na dobu určitou

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Alena Sedláková a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

• Autor

Alena Sedláková

Dobrý den,před časem jste mi dobře poradil.Šlo o překročení PP na dobu určitou.2roky uplynuly 15.3.2009, po tomto datu jsem pracovala do 18.3.09 a 18.3.09 jsem (dosud)v prac.neschopnosti.Na mé místo jsem zaučovala od 1.3.09 novou pracovnici.Informovala jsem písemně 24.3.09 zaměstnavatele o tom,že trvám na dalším zaměstnávání.Dnes jsem šla za svou vedoucí pro dodatek ke smlouvě na dobu neurčitou.Ta mě poslala za svou nadřízenou,která mi nabídla ukončení PP dohodou, což jsem odmítla.Ani ona mi nevyšla vstříc,takže mám v ruce pouze původní dodatek ke smlouvě,kde mi končí PP na dobu určitou 31.3.09,což je 16 dní nad dva roky. Sdělila mi,že pracovní poměr trvá,že se mé zařazení bude řešit po ukončení pr.neschopnosti.Na dotaz,zda mi na dopis o trvání na dalším zaměstnávání odpoví písemně mi bylo řečeno,že to není jejich povinnost.Prosím Vás proto o radu,jak mám nyní postupovat,abych nepromeškala nějakou lhůtu.V pracovní neschopnosti budu ještě asi 2 měsíce.Děkuji předem za pomoc.

Odpověď na téma: PP na dobu určitou
Informace o uživateli: