Pracovní smlouva na dobu neurčitou zpětně

Forum Fóra Pracovní právo Pracovní smlouvy a dohody Pracovní smlouva na dobu neurčitou zpětně

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  „Zpětné“ změny smlouvy a poslední změna je stará 2 roky, 4 měsíce.

• Autor

Karel Onderka

Vříjnu zamnou přišel zaměstnavatel, žesimám zajít podepsat pracovní smlouvu nadobu neurčitou, žesi sebou mámvzít 5 posledních dodatků,že seto jako zruší a že budu mít pracovní smlouvu na dobu neurčitou dva roky zpětně. Vedení má doboru náladu atak by bylo blbé toho nevyužít. Vím, že totakto nabízeli ještě asi 20-ti lidem,ale nevím s jakým výsledkem. Já jsem kontroval s tím, že mám smlouvu do konce roku aže semi toto antidatování pracovních smluv nelíbí,že bysme tu pracovní smlouvu uzavřeli až od nového roku. Mezitím jsem se dozvěděl,že to není dobrá vůle zaměstavatele, ale že na nátlak našeho velmi významného obchodního partnera,který chce aby smlouvy byly uzavírány 2x a potom na neurčito. Zamozřejmě po auditu. Mám pracovní smlouvu s 10 následnými dodatky k pracovní smlouvě. Je prosinec amně byse tento návrh nelíbil ani trochu znova.

Je takovéto jednání zaměstnavatele normální???

• #56850 Reply

„Zpětné“ změny smlouvy

Není normální (většina zaměstnavateků nepodvádí) ani legální …

Odpověď na téma: Pracovní smlouva na dobu neurčitou zpětně
Informace o uživateli: