prarodič sběračem

Forum Fóra Občanské právo Různé prarodič sběračem

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  právní vrba a poslední změna je stará 4 roky, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #36024 Reply

  vaclav novy

  Prosím o radu, před pár roky jsme se sourozenci dostali od babičky darem nemovitost, kde má věcné břemeno dožití. Bohužel trpí nemocí – sbírá ,,bordel" a nic se nesmí vyhodit. Rádi bychom to uklidili, bohužel nám vyhrožují nebo hystericky brečí ( bába i takvz. naše matka), když řekneme, že něco vyhodíme. Bohužel ani nesmíme opravit okapy a střechu, uklidit místnosti narváné pod strop papírama, hadrama a starým nábytkem, opravit ucpaný záchod, to raději chodí na kýbl. A co se týče koček, ty nesmí ven a serou všude a to se neuklízí. Kočky jsou také nemocný a nedivil bych se, kdyby nějaká chcíplá nebyla pod postelí. Poraďte mi, co máme dělat, aby barák nespadl a sousedi netrpěli tím smradem. I prostřednictvím třetí osoby.

 • #36026 Reply

  právní vrba

  Barák je váš a vy jste povinno se o něj starat, takže opravy provádějte bez diskuse. Ohledně obsahu domu a chování babičky se obra%tte na sociálku a hygieniky, zkuste podat návrh na zvabení svéprávnosti.

Odpověď na téma: prarodič sběračem
Informace o uživateli: