přepis prodaného automobilu

Forum Fóra Občanské právo Různé přepis prodaného automobilu

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Marie Musilová a poslední změna je stará 9 let, 10 měsíců.

• Autor

Marie Musilová

Nevím, zda jsem dobře na www stránkách, ale mám dotaz, zda někdo nemá zkušenost s následujícím:

V červnu r. 2006 jsme prodali v autobazaru Pickup s tím, že měl ještě l měsíc technickou prohlídku a spíše než prodat, jsme ho chtěli odvézt na vrakoviště. Ale protože o něj byl zájem v autobazaru /jako pohon byl LPG a ne zrovna stará nádrž/, prodali jsme ho za 10tis. Kč. A pak jsme asi udělali největší blbost. Majitel autobazaru nám slíbil, že ho pak přepíše na nového majitele, takže jsme mu nechali velký TP. Před měsícem jsme obdrželi předvolání na projednání přestupku. Někdo s Pickupem jezdí, na fotografii z něho byl skoro vrak, polici nebyl předložen doklad o zaplacení pov.ručení a jako majitel je stále uveden můj manžel. Po domluvě na dopr.inspektorátu nám bylo sděleno, že je nutné vozidlo odhlásit, jinak vše půjde na manžela. Co s tím, když autobazar nereaguje, resp. nemůže toho "zlotřilce" sehnat. Můžeme na základě kupní smlouvy s autobazarem zažádat o vystavení kopie technického průkazu a auto odhlásit a přehlásit na Autobazar.? Poraďte prosím!!!!!!

Odpověď na téma: přepis prodaného automobilu
Informace o uživateli: