Přestupková komise

Forum Fóra Trestní právo Různé Přestupková komise

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Ivan a poslední změna je stará 1 rok, 5 měsíců.

• Autor

Petr Král

Dobrý den. Bylo na mě podáno trestní oznámení. V létě jsem uskutečnil obchod z jistým pánem z Prahy. Zaslal mi peníze za zboží 1800kč na účet a já mu poslal zboží s měsíčním zpoždím, protože zboží se zdrželo na celnici.Pán na mě podal trestní oznámení po 2 měsících, že mu zboží nedošlo. Byl jsem předvolán na policii k podání vysvětlení. Bylo mi sděleno, že pokud nemám v ruce žádný papírek o odeslaném zboží, tak to hraje v můj neprospěch a pozvou si mě k přestupkové komisi kde mi hrozí pokuta. Bohužel si lístky z pošty neschovávám tak dlouho, tak nevím co mám dělat. Na poště mi odmítly cokoliv dohledat bez podacího čísla. Již jsem po internetu prodal více věcí a nikdy jsem neměl žádný problémy. Navíc pán se o mě zmiňuje na internetu na jistých stránkách dost urážlivě a pomlouvá mě a nazývá zlodějem. Padly i nějaké zmínky s pomocí fyzického násilí. Prosím o radu jak se bránit, nebo co dělat.

Děkuji Bc. Petr K.

• #107263 Reply

Ivan

Krásny den Vám přeji,mám takový problém, dostal jsem se na přestupkovou komisy kvůli venčení psa, a předseda komise je proti mne zaujatý. Můj pocit pramení z toho, že mimo zápis mne mně pořád dává najevo že já jsem ten špatný, který porušuje zákon. Jednalo se o řádné legitimování se MP. Která se krom výkřiku do tmy „Městká policie, jménem zákona stůjte,“ nezmohla nic víc.
    Čímž porušili zákon o MP o povinnostech vyplívajících ze zákona, a to počínaje §6-11. Otázka, mám právo požadovat výměnu předsedajícího, pro podjatost. Děkuji Ivan

Odpověď na téma: Přestupková komise
Informace o uživateli: