Prijezdova cesta

Forum Fóra Správní právo Různé Prijezdova cesta

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Milan Zeman a poslední změna je stará 7 let, 1 měsíc.

 • Autor
  Příspěvky
 • #50628 Reply

  regina zemanova

  Dobry den.Chci vas poprosit o pomoc.Vlastnim rodinny dum v male obci.Muj rodinny dum a pozemek je bezprostredne u silnice.Prijezdova cesta cca asi 2 metry k bráně chce starostka zpoplatnit castkou 800 kc za pronajem pry obecniho pozemku a to vsem v obci.Pravidelne u mych vrat do dvora parkuji s autem na prijezdove ceste cca 2 metry k brane od silnice.ma pravo vybirat poplatek za uzivani kdyz parkuji na tom kousku prijezdove cesty u vrat meho domu ze strany silnice?je to jedinny vjezd do dvora.dekuji za odpoved

 • #50630 Reply

  štěpánka daniszová

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda když bude nařízena exekuce, tak bude vykonávána na adrese trvalého bydliště. Nebo kdybych bydlela přechodně u kamarádky, zda můžou přijít k ní a něco jí vzít, když budou vědět že tam přebívám.

  Moc děkuji za odpověď

 • #50631 Reply

  Milan Zeman

  Exekuci zabavením movitých věcí lze provádět kdekoliv je možné nalézt věci povinného. Může být proto provedena i u Vaší kamarádky, ale i například u vás na pracovišti, pokud máte svou skříňku pro uložení osobních věcí.

Odpověď na téma: Prijezdova cesta
Informace o uživateli: