Problemy s otcem

Forum Fóra Rodinné právo Různé Problemy s otcem

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Lucie Jindrová, advokát a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Michaela

Dobry den,zadam tu o radu,nevim na koho se obratit.Jde o meho otce,ktery se "topi" v dluzich,zije z invalidniho duchodu a nejevi zajem o splaceni,dokonce ho vyhodili z bytu,kde mam trvale bydliste,zila jsem s nim jen kratce a odstehovala jsem se od nej z duvodu jeho vysokych financnich pozadavku na me.Nyni se vidame zridka a obcas zjistim,ze si koupi nejake spotrebni zbozi na me jmeno,boji se,aby mu to prislusne organy nezabavili,jenze to vse se deje bez meho vedomi.Ale nevim,jak se mam branit.Zhruba pred rokem jsme se dohodli,ze mu poridim auto,ktere potreboval k pracovni prilezitosti,(ktera nebyla pravdiva),poskytla jsem mu finance,a on bez meho vedomi auto koupil,pozdeji rekl,ze smlouvu podepsal za me.Ale domluva byla,ze u celeho kupniho procesu budu osobne.Tehdy jsem nemela cas resit situaci-stehovani do zahranici.Jenze uz nechci respektovat takovy druh "zneuzivani",bojim se,ze pozdeji z toho pro me vyplynou nasledky,ktere si nechci predstavit.Prosim o radu,jak tomu predejit.dekuji

• #31382 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

sice je to nepříjemné, ale doporučuji Vám podat na otce trestní oznámení. Pokud Vás takto zneužívá, měla byste se bránit. Z tohoto jeho jednání totiž můžete mít nakonec velké problémy vy sama.

Odpověď na téma: Problemy s otcem
Informace o uživateli: