Promlčecí lhůta finanční částky

Forum Fóra Občanské právo Různé Promlčecí lhůta finanční částky

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Alena Čiháková a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Alena Čiháková

Dobrý den, žádám Vás zdvořile o radu.Můj přítel se stal tzv. bílým koněm. Obvodní Městský soud v tomto rozhodl dne 3.3.2003 cituji : " Takto důsledně však soud I. stupně nepostupoval při úvaze o náhradě škody způsobené trestním činem. K trestnímu řízení se včas a řádně se svým nárokem na náhradu škody připojila poškozená firma a domáhala se úhrady částky což odpovídá hodnotě předmětného vozidla. Ze správy Interpolu však vyplývá, že toto vozidlo bylo zajištěno v Rusku a nic nebrání jeho vrácení oprávněnému majiteli v České republice. Byť odvolací soud tuto firmu vyzval k tomu, aby doložila, zda poskytla součinnost potřebnou k tomu, aby jí mohlo být vozidlo předáno, tato na výzvu nijak nereagovala. Nepochybné všakje že za daných okolností nejsou splněny předpoklady pro zavázání obžalovaného k náhradě škody v plné výši hodnoty tohoto voidla.Dnešního dne tj. 5.3. 2008 jsem obdržela od firmy "oznámení o postoupení pohledávky ".Pokud je mi známo pohledávka nebyla postoupena žádnému soudu.

Odpověď na téma: Promlčecí lhůta finanční částky
Informace o uživateli: