Prosba o pomoc

Forum Fóra Rodinné právo Opatrovnictví Prosba o pomoc

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jaroslava Jánská a poslední změna je stará 9 let, 3 měsíce.

• Autor

Jaroslava Jánská

Dobrý den

Obracím se na Vás s prosbou o radu.Prožívám si těžkou životní situaci,která je spojena s dítětem mého přítele.Mám svého přítele i jeho 4letou dcerku Michalku moc ráda,i já mám z předchozího vztahu 5letého synka Tomáška.

Abych Vám nastínila situaci: Jeho matka si zvykla na jeho výplaty,jelikož se přestěhoval ke mě,začala jsem být pro jeho matku tímto nepohodlná.

Začíná nás vydírat přes jeho dcerku(snaží se jí dostat do péče a poukazuje na to,že je zkušenější a v lepší finanční situaci),snaží se tímto donutit syna k návratu domů a odchodu ode mě.

Myslím si,i pokud má dobré úmysly,přesto Michalce psychicky ubližuje a též Michalky otci a to je má největší bolest a touha po celé a úplné rodině.Život není lehký a vše jde zvládnout.Ale mě už docházejí síly,neumím si poradit a nevím co mám dělat a můj přítel Kája má vrozený respekt

k matce a nevíme jak se bránit.

Prosím o pomoc a radu touto formou.

S úctou a pozdravem Jaroslava Jánská

Děkuji předem za Vaší pomoc

Odpověď na téma: Prosba o pomoc
Informace o uživateli: