Prosím o pomoc

Forum Fóra Trestní právo Trestní řízení Prosím o pomoc

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Nikola a poslední změna je stará 1 rok.

• Autor

Pavel

Dobrý den,
    prodával jsem televizní přijímač za 20 000,- kč. S kupujícím jsem se dohodl že mu za finanční úplatu odvezu daný přístroj. Za dopravné jsme si stanovili částku 5 000,- kč (Bylo to více jak 1000 km v jednu stranu).
    Po dostavení na místo, kupující přestal komunikovat jak telefonicky tak e-mailem, dokonce uvedl falešnou adresu (na uvedené adrese byl veden trvalý pobyt jiného člověka).

Prosím Vás o pomoc. Jaké mám práva a jakou právní cestu zvolit. Případně jakou mám šanci vyhrát onen případný soudní spor a zda to policie kvalifikuje jako podvod a pomůže mi pachatele najít.
    1, neznám skutečné jméno „kupujícího“
    2. vznikla mi škoda ve výši 5 000,- kč

Děkuji za pomoc. P. Toman

• #116061 Reply

Pavel

a 3000 ,- kč půjčil jsem si vozidlo za úplatu.

takže celková škoda 8 000,- kč :(

• #120506 Reply

Nikola

Dobrý den,
    Obracím se na Vás, který je pro mě celkem závazný.Jedná se o to,že můj zaměstnavatel mi nechce dát finanční odměnu – výplatní mzdu za vykonávanou práci. A dále, jsme spolu uzavřeli pracovní smlouvu a po neustálém upomínání, že bych chtěla svojí pracovní smlouvu mě jí nechce dát. Důvod neznám proč.

Dnes jsem byla za bezplatným právníkem, který mě řekl nějaké varianty co bych mohla udělat, abych dostala co mi patří. Dále mě bylo zděleno, že bych mohla napsat dopis o smíru. Jen nevím jak to mám napsat či jak to mám přesným názvem nazvat.

Tímto vás prosím jestli nemáte nějaký vzor čí nápad jak bych to mohla sepsat.

Děkuji za Vaší ochotu :)

S pozdravem Trnečková

Odpověď na téma: Prosím o pomoc
Informace o uživateli: