Provozování erotických služeb

Forum Fóra Pracovní právo Různé Provozování erotických služeb

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  ivzez a poslední změna je stará 4 roky, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #41124 Reply

  M.N.

  Dobrý den, nejprve bych vás rád obeznámil se situací : Vím, že v konkrétním městě na konkrétním adrese je provozován poměrně specifický druh "businessu" , a to provozování erotických služeb, konkrétně jsou zde zaměstnávány dívky provozující prostituci. Nikde v oficiálních zdrojích jsem však nenašel jedinou zmínku o tom, že by na této adrese byla evidována nějaká společnost a ani název "privátu" není nikde oficiálně veden . Chtěl bych se tedy zeptat, jak na tuto situaci pohlíží právo, z osobních důvodů mi tenhle svérázný druh "podnikání" velmi vadí ( mmch. dle katastru je objekt veden jako rodinný dům, kde mají dokonce 2 osoby nahlášen trvalý pobyt ) . Děkuji za jakékoliv názory, M.N. ( snad pochopíte, že vzhledem k povaze příspěvku zde nechci zveřejnit své celé jméno ) .

 • #41126 Reply

  ivzez

  Budete se muset obrátit jinam.

  ("Pracovnice v erotických službách" nebývají zaměstnány na základě pracovní smlouvy, takže dotaz nespadá do pracovně právní oblasti.)

Odpověď na téma: Provozování erotických služeb
Informace o uživateli: