rada spotřebitele

Forum Fóra Občanské právo Různé rada spotřebitele

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Martin Martin a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Pavlína Topičová

Dobrý den,

prosím o radu.Zakoupila jsem varnou konvici,bohužel po třech měsících se ukázalo,že je poruchová.Chci jej tedy reklamovat,ale zjistila jsem,že prodejna elektro již nenexistuje.Jak se zachovat,kde uplatnot reklamaci?Děkuji za radu,s pozdravem Topičová Pavlína

• #33571 Reply

Pavel Lubas

Dobrý den.

Asi před půldruhým rokem jsem si koupil notebook Asus. Již dvakrát jsem měl opravovanou DVD mechaniku, s tím,že když jsem přístroj donesl domů po druhé opravě, mechanika která měla být údajně vyměněná špatně načítala až za pár dnů přestala ´fungovat totálně. Nyní se již bude jednat o třetí opravu mechaniky. Prosil bych o radu jak mám postupovat. Jestli mám nárok na vrácení peně, nebo? Za odpověď děkuji. Lubas Pavel.

• #33572 Reply

Martin Martin

myslim, ze DVD mechanika je soucast notebooku, takze bych chtel zpet penize. Klasicky.. sorry, je to treti reklamace uz tomu notebooku neverim, ani te znacce, chci zpet penize.

Odpověď na téma: rada spotřebitele
Informace o uživateli: