Registrace na pracovním úřadě

Forum Fóra Pracovní právo Výpověď a zrušení pracovního poměru Registrace na pracovním úřadě

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Dante Kostka a poslední změna je stará 8 let, 7 měsíců.

• Autor

Šárka Kolbová

Dostala jsem výpověd k 29.2.2008. Ještě předtím jsem si ale zajistila a zaplatila dovolenou, která začíná před koncem měsíce února, a návrat bude 7.3.2008. Takže mi zaměstnavatel nedá "výstupní papíry" před koncem měsíce. Ale po návratu se již nestihnu "do 3 pracovních dní" zaregistrovat na úřadu práce? Jak tento problém řešit?

• #43326 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, přinejhorším se zaregistrujete po návratu. Ničemu to nevadí, jen si budete muset doplatit pár dnů na zdravotní pojišťovně. Jinak se informujte přímo na ÚP.

• #43327 Reply

Dante Kostka

Dobrý den. Přišel jsem o práci a momentálně mám odpracováno 5 měcícu 2 měsíce u jedné firmy a 3 měsíce u jiné na trvalý pracovní poměr, plus mám ještě 2 měsíce odpracováno na smlouvu o provedení pracovní čínosti (byla to brigáda). Rád bych věděl jestly když se zaregistruji na pracovním ůřadě budu mít niní nárok na podporu.

Odpověď na téma: Registrace na pracovním úřadě
Informace o uživateli: