reklamace díla

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy reklamace díla

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Ludmila Hábová a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Markétka

Dobrý den, prosím o radu. Nechali jsme si udělat plastová okna. Za 1. se nám otvíraj (jsou křivě usazená). A firma nám řekla, že to je normální, že se otvíraj, že jsou to velká, těžká okna… Nechtěj s tím nic udělat. Jak se mám bránit? Okna jsem už zaplatili. Za 2. Byli tu hned dva dny po montáži opravovat parapety a nevystavili mi nějaký doklad o opravě. A ted se nám odlepil další parapet. Jsou povinni vystavit nějaké potvrzení o provedené opravě? Slyšela jsem, že pokud se něco opravuje na záruku, běží na to znova 2 roky záruka ode dne opravy. Je to pravda? Moc děkuji za odpovědi.

• #48894 Reply

Ludmila Hábová

Dobrý den.Řeším problematiku veřejných zakázek dle z. č. 137/2006 Sb. Mám uzavřít smlouvu na provedení vytyčení vlastnických hranic pozemků, vyhotovení vytyčovacích náčrtů, předání odsouhlasených protokolů o předání hranic a hraničních bodů a vyhotovení geometrických plánů pro vytyčení hranice pozemků a jeho doplnění ze zjednodušené evidence do souboru geodetickcý informací dle zákresů v mapách předmětných lokalit pro vlastníky pozemku.Můžu prosím považovat výše uvedenou činnost za dílo a uzavřít smlouvu o dílo dle ustanovení § 536 a násl. z.č. 513/1991 Sb., a nebo uzavřít smlouvu dle § 269 téhož zákona. Za Vaši radu předem děkuji.L. Hábová

Odpověď na téma: reklamace díla
Informace o uživateli: