Reklamace DVD přehrávače

Forum Fóra Obchodní právo Různé Reklamace DVD přehrávače

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Lucie Jindrová, advokát a poslední změna je stará 9 let, 8 měsíců.

• Autor

Bohumil Převrátil

Dobrý den.Rád bych zeptal.Reklamoval jsem DVD přehrávač.Reklamace byla vyřízena rychle nicméně místo opraveného přístroje mi byl vrácen bez jakéhokoli odůvodnění jiný přístroj (jiné výrobní číslo a znatelně použité tozn.jde o přehrávač který je evidentně použitý který jsem nikdy nezakoupil).Tuším správně, jde ji o výměnu tudíž o třikrát se opakující stejnou závadu, tři závady jiného typu najednou nebo neopravitelnou závadu která brání v používání mám nárok na výměnu za nový přístroj (nová záruka 24mesíců) nebo parametrama zaměnitelný přístroj nebo vrácení peněz ve výši nákupu?Dále bych se chtěl zeptat jestli je povinen servis vystavit nějaký protokol o opravě (druh závady, výměny komponent, datumi, podpisy apd.) z důvodu případné další reklamace.Může být prodloužená nebo nová vztahující se záruka na komponent který byl vyměněn?Díky za odpověď.

• #36400 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

v tomto případě spíše nechápu, jak jste si mohl vzít jiný přístroj. V tu chvíli jste měl namítat, že nejde o Vámi zakoupený a reklamovaný. Teď ho totiž budete reklamovat asi jen těžko a to z toho důvodu, že na tento typ žádný doklad (ani o koupi ani záruční) pravděpodobně nemáte, že?

Odpověď na téma: Reklamace DVD přehrávače
Informace o uživateli: