Reklamace elektroniky

Forum Fóra Občanské právo Různé Reklamace elektroniky

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  František Kocourek a poslední změna je stará 9 let, 3 měsíce.

 • Autor
  Příspěvky
 • #34161 Reply

  Soňa Vášová

  Dobrý den, reklamovala jsem domácí pekárnu, pekárna mi byla vrácena po měsíci – přesně – s tím, že je opravená. Bohužel ale opravená není – závada odstraněná nebyla – což jsem doma zjistila asi za 3 dny..a pekárnu opět dovezla do elektra. Tam mi bylo řečeno, že mají opět měsíc na vyřízení reklamace – na zaslání do servisu a opravu. Je to tak skutečně správné ? Lze to tak donekonečna? Co když mi ji opět po měsíci vrátí a já zjistím, že závada odstraněná není? Moc děkuji za radu..

 • #34163 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, pokud se stejná vada vyskytne 3x lze odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz.

 • #34164 Reply

  František Kocourek

  Před rokem a půl jsem zakoupil telefonní přístroj -komunikátor. Během uvedené oby se vyskytly č závady. Tři závady byly uznané a oprávněné. Nejednalo se o stejné závady. Přístroj jsem musel 4x poslat do servisu a ze servisu byl odeslán do Německa. Telefon jsem používal snad 5 měsíců. Nyní se zase vyskytla závada, kterou nejsem schopen odstranit! Po domluvě s porodejcem lze odstoupit od smlouvy. Prodejce tvrdí, že musí být 4x stejná závada. K čemu je mi však takový telefon, který nemůžu používat! Děkuji. F.K.

Odpověď na téma: Reklamace elektroniky
Informace o uživateli: