Reklamace elektroniky

Forum Fóra Občanské právo Různé Reklamace elektroniky

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  František Kocourek a poslední změna je stará 8 let, 12 měsíců.

• Autor

Soňa Vášová

Dobrý den, reklamovala jsem domácí pekárnu, pekárna mi byla vrácena po měsíci – přesně – s tím, že je opravená. Bohužel ale opravená není – závada odstraněná nebyla – což jsem doma zjistila asi za 3 dny..a pekárnu opět dovezla do elektra. Tam mi bylo řečeno, že mají opět měsíc na vyřízení reklamace – na zaslání do servisu a opravu. Je to tak skutečně správné ? Lze to tak donekonečna? Co když mi ji opět po měsíci vrátí a já zjistím, že závada odstraněná není? Moc děkuji za radu..

• #34163 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, pokud se stejná vada vyskytne 3x lze odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz.

• #34164 Reply

František Kocourek

Před rokem a půl jsem zakoupil telefonní přístroj -komunikátor. Během uvedené oby se vyskytly č závady. Tři závady byly uznané a oprávněné. Nejednalo se o stejné závady. Přístroj jsem musel 4x poslat do servisu a ze servisu byl odeslán do Německa. Telefon jsem používal snad 5 měsíců. Nyní se zase vyskytla závada, kterou nejsem schopen odstranit! Po domluvě s porodejcem lze odstoupit od smlouvy. Prodejce tvrdí, že musí být 4x stejná závada. K čemu je mi však takový telefon, který nemůžu používat! Děkuji. F.K.

Odpověď na téma: Reklamace elektroniky
Informace o uživateli: