Reklamace inzerce.

Forum Fóra Obchodní právo Různé Reklamace inzerce.

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Erik a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Erik

Dobry den,

tento mesic nas oslovil jeden casopis s moznosti reklamy v jejich ctvrtletnim vydani. Vse bylo velmi na rychlo do par dni byly potreba podklady. Pani z casopisu nam poslala posledni cislo casopisu a take popis jejich ctenaru a kde vsude casopis bude prodavan.Veskera domluva probehla e-mail, nedali jsme ani zavaznou objednavku ani to nebylo vyzadovano, uz to se mi zdalo divne. Pozadovali jen podklady, dokonce nam nebylo zdeleno, zda podklady prijaly a budou otisteny, protoze vse bylo na posledni chvili, ani jsme pak otisteni necekali, myslel jsem, ze jsme to nestihli. Asi po tydnu nam prisel casopis s nasi reklamou a faktura na uplne jinou spolecnost. Tak jsem mile pani volal, ze reklama sice otistena je, ale ze v obsahu odkazuji na jinou spolecnost a take faktura je na jinou spolecnost.Nas inzerat byl dle podkladu. Pocat vydani si overit nemuzeme,nicmene casopis mel pouze 20 stran i s prebalem a byl plny reklamy.Ten vzorovy mel 40stran.Musime reklamu platit?Jak postupovat?

Odpověď na téma: Reklamace inzerce.
Informace o uživateli: