reklamace prodejce není k zastižení

Forum Fóra Občanské právo Různé reklamace prodejce není k zastižení

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Hanka a poslední změna je stará 10 let, 4 měsíce.

• Autor

Hanka

Dobrý den ,

prosím o radu, potřebujeme reklamovat automatickou pračku požadujeme odstoupení od smlouvy, prtoože již máme 5 reklamací. Náš problém spočívá v tom, že prodejce je nedosažitelný, podle výpisu Z živnostenského oprávnění má trvalé bydliště hlášené na městském úřadě, tudíž nepřebírá dopisy. Posílaly jsem mu na všechny možné adresy ale bez úspěchu. Můžete mi poradit co s tím dál? Můžeme uplatnovat soudní vyrovnání? Do kdy je třeba podat žalobu? Slyšela jsem ,že se žaloba musí podat dříve než uplyne záruční doba, ta nám končí během měsíce. Nebo je prodejce odpovědný vyřídit reklamaci i po vypršení záruční doby a my mužeme i po uplynutí záruky podat žalobu?

Nebo reklamaci je oprávněn vyřídit , kterýkoliv prodejce který prodává naši značku či můžeme požadovat odstoupení od smlouvy od výhradního distributora oné značky, kterou máme? Děkuji za rychlou odpověď . Velmi to spěchá. email: hany.any@centrum.cz

Odpověď na téma: reklamace prodejce není k zastižení
Informace o uživateli: