Reklamce práce

Forum Fóra Obchodní právo Různé Reklamce práce

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jaroslav a poslední změna je stará 4 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #36236 Reply

  Vlastimil Texler

  Dobrý den

  chci se zeptat zda mám nějáké právo v tomto případě.

  Jedná se o přezutí pneumatik na automobilu. Na autě my byli přezuty pneumatiky letní za zimní v autoeizovaném servisu. Ale v tomto autoservisu při nasazování kol zpět, mechanici strhli dva závyty u brzdícího bubnu na zadním kole. Bylo mi řečeno že musím zakoupit nový bubem, aby bylo vše v pořádku. Za přezutí jsem zaplatil 900,- Kč a ještě k tomu si musim pořídit brzdový bubem který mi samy zničili. Mám tedy nějáké právo požadovat uhrazení této škody ? Nebo jejich práci reklamovat ?

  Děkuji za odpověd.

 • #36238 Reply

  Šéfredaktor

  Dobrý den, pokud Vám způsobili na autě škodu, samozřejmě máte právo domáhat se náhrady takové škody. Je však třeba, abyste měl "v ruce" nějaký protokol o způsobené škodě, nebo něco obdobného.

  Pak se svého nároku můžete domáhat cestou soudní.

  Nejprve však zašlete servisu dopis, popište mu situaci a požadujte uhrazení částky, kterou jste na opravu vynaložil, příp. chtějte opravu. Pokud neučiní dobrovolně, žalujte je.

  Je vhodné vzít si k takovému sporu advokáta.

  Mgr. Lucie Jindrová

 • #36239 Reply

  Jaroslav

  Dobrý den.

  Chtěl bych se zeptat, jak postupovat v případě, že při přebírání vozu po opravě laku v autorizovaném servisu mi bylo řečeno, že přestal fungovat zámek u dveří řidiče.

  Než šlo auto do servisu, tak jsem nikdy problém se zámkem neměl. V servisu mi řekli, že mi zámek objednali a za týden mám přijet na výměnu. Platit si opravu mám však já!

  Mám nějaké šance domoci se nějaké náhrady?

  Děkuji za odpověď.

  Jaroslav

Odpověď na téma: Reklamce práce
Informace o uživateli: