reparát

Forum Fóra Občanské právo Různé reparát

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Nina Brittová a poslední změna je stará 8 let, 9 měsíců.

• Autor

kristýna mel.

Dobrý den, mám nalehavý dotaz. I přesto, že nemám ve škole problémy tak se stala ta věc, že musím dělat reparát ze zeměpisu. Před koncem školního roku jsem dělala komisionální zkoušku, kterou jsem udělala dostatečně. ( jsem studentka střední školy 3.ročník)i přesto mi bylo zděleno, že musím dělat reparát. Do dnešního dne jsem nedostala ani výpis vysvědčení, ani žádný dopis ze školy co se týká mého reparátu. Když jsem žádala 30.června o výpis, bylo mi zděleno, že se ztratil. Ještě jedna poznámka: před naší školou se nacházel kontejner na odpad, a když jsme vycházeli ze školy a procházeli jsme kolem, dělali si ze mě legraci moji spolužáci, že ten papír co leží na smetí je určitě můj výpis. Schválně jsme pro něj šla a pomačkaný jsem ho rozdělala a zjistila že je to opravdu můj výpis. Samozřejmě mé jméno, adrea škola a hlavně rodné číslo tam bylo uvedeno, ale škola neví, že já ten výpis mám. Zní to nepravděpodobně, ale je to tak a opravdu si nevím rady.

• #32340 Reply

Nina Brittová

Dobrý den, váše zkušenost mě zaujala. Můžete mne kontaktovat na mail? Ráda bych s vámi prohodila "pár" slov k případu. Nina Brittová

Odpověď na téma: reparát
Informace o uživateli: