řízení pod vlivem alkoholu

Forum Fóra Trestní právo Různé řízení pod vlivem alkoholu

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  pavel kundrt a poslední změna je stará 5 let, 5 měsíců.

• Autor

petr fiala

Dobrý den. Byl mi zabaven řidičský průkaz za řízení v opilosti.V krvi jsem měl něco málo nad 1 promile alkoholu.Nyní po čtyřech měsících mi přišel rozsudek, kde mi píší, že jsem dostal podmínku na 1 rok a zákaz řízení motorových vozidel na 1 rok. Chtěl bych se zeptat, bude následovat ještě nějaký trest? Pokuta nebo odebrání bodů? Dále se chci zeptat, zda-li mohu s touto podmínkou pracovat v zahraničí? A jakou mám možnost, že mi bude trest zákazu řízení vozidel po polovině trestu odpuštěn? A je tento trest přiměřený? Nikdy jsem nic nespáchal.

Ještě bych se chtěl zeptat, zda-li se mi odečte od trestu zákazu řízení motorových vozidel, doba, od kdy mi byl řidičský průkaz odebrán do doby kdy padl platný rozsudek? ŘP mi byl odebrán na místě, a rozsudek mi přišel po čtyřech měsících. Odečtou se tyto čtyři měsíce od trestu? Velmi děkuji za odpověď. Fiala

• #51662 Reply

pavel kundrt

Dobrý den. Byl mi zabaven řidičský průkaz za řízení v opilosti.V krvi jsem měl něco málo nad 1 promile alkoholu.NIC JSEM NESPUSOBIL)zhruba před 15lety jsem měl nehodu pod vlivem(zákaz řízení a pokuta)jinak bezuhonost.co mi reálně hrozí?

Odpověď na téma: řízení pod vlivem alkoholu
Informace o uživateli: