Rovnocené podmínky v práci-odměňování

Forum Fóra Pracovní právo Různé Rovnocené podmínky v práci-odměňování

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš a poslední změna je stará 4 měsíce.

• Autor

Tomáš

Pracuji u bezpečnostní agentury,zásahové jednotky PCO,tudíž vyjíždíme na signál-poplach přicházející z objektů na pult PCO.Doposud jsme noční vykonávali ve dvoučlenné hlídce,zaměstnavatel v rámci šetření financí chce přejít na jednoho člena na noční.Ale ne u všech zaměstnanců,pracovníci na dohodu o provedení práce,které začli zaměstnávat k vůli zrušeným přesčasům-vyjdou je tito pracovníci levněji-budou stále přidáváni do dvoučlenných hlídek-důvod neznalost objektů,nezkušenost,atd..problém je,že já když budu sám budu mít stejnou mzdu jako ti dva na směně,pro mě větší riziko,stres,psychická náročnost.Už nám bylo řečeno,že kdo s tím nebude souhlasit může odejít.Nebo je to snad důvod k výpovědi,pokud nebudu souhlasit s tím,že budu dělat sám na směně bez nároku za nějaký příplatek,odměnu za druhého člena posádky,kterého nebudu mít?Mám nárok na větší ohodnocení nebo nemám?

Odpověď na téma: Rovnocené podmínky v práci-odměňování
Informace o uživateli: