Smlouva na internet

Forum Fóra Obchodní právo Internet Smlouva na internet

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lukáš Habrman a poslední změna je stará 4 roky.

• Autor

Lukáš Habrman

Dobrý den

Prosím, poraďte mi, jak se zachovat. Před téměř rokem mi byl nainstalován adsl router od jedn společnosti zprostředkovávající internet. Bylo mi technikem řečeno, že smlouva pro mě bude nachystána do 14ti dní. Nestalo se. Je to téměř 11 měsíců a stále žádná smlouva. I přes mé návštěvy na pobočce a urgování. Včera mi přišel dopis, který mi oznamuje, že u nich mám dlužnou částku a ať ji zaplatím. Za celou dobu mi nebyla smlouva poskytnuta k podpisu. Nedivil bych se, že ji ještě ani nesepsali. Samozřejmě, za celou tu dobu jsem neobdržel ani informace, na který účet a pod jakým variabilním symbolem mám peníze odesílat.

Co mám dělat? Platit, i když nemám smlouvu? Neplatit, dokud nebudu mít smlouvu v ruce? Nebo neplatit dlužnou částku vůbec, protože nebyly schopni se mnou uzavřít smlouvu a nechat sepsat smlouvu, ale např. k dnešnímu datu a dlužnou částku nechat propadnout kvůli nečinnosti?

Odpověď na téma: Smlouva na internet
Informace o uživateli: