smlouva o dílo-grafické práce

Forum Fóra Občanské právo Různé smlouva o dílo-grafické práce

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Olga Svrčinová a poslední změna je stará 9 let, 3 měsíce.

• Autor

milan

dobrý den,

chci se zeptat ohledne smlouvy o dilo.

Jde mi o to zda mohu zahrnout do smlouvy o dilo take podminku vcasneho zaplaceni zalohy pred poskytnutim hotoveho finalniho dila /graficka prace,navrh grafiky,…/

pr.:udelam grafickou praci /katalog,atd./,a klient rekne

den pred predanim "me se to nelibi,nechci to od vas" /prakticky se zbavi jakekoli odpovednosti za uhrazeni me prace,odstoupi od zakazky/ a ja jsem ztratil hodiny prace a penize.

tzn.chtel bych uvest do smlouvy,ze den pred predanim hotove prace,mi bude uhrazena zaloha ve vysi….a zbytek ceny zakazky v nasledujicich dnech.

Jde to takhle?

• #33103 Reply

Olga Svrčinová

Dobrý den ,

nechali jsme si postavit vnitřní otevřený krb. Původně jsme chtěli krbovou vložku , ale majitel firmy nás od toho odradil , že otevřený krb je určitě lepší . Dali jsme na jeho radu , protože nemáme se stavbou krbu zkušenosti .Veškeré formality a hotovost jsme složili na účet firmy .Než byla stavba krbu dokončena jsme kontaktovali firmu , že krb netopí na což nám majitel firmy sdělil , že krb slouží pouze k relaxaci .Po kontaktu s majitelem nám bylo sděleno , že může úpravu krbu předělat a vložit tam krbovou vložku , že nemohl tušit že to nebude topit .Chce po nás opět 25 000.Podotýkám že krb není omítnut a dokončen obklady z důvodu , že se nám jeví nefunkční krb v místnosti zbytečný .Nevíme co dál , jestli požádat soudního znalce o vyjádření a poté se svých práv domáhat soudní cestou ,nebo krb zlikvidovat a na tuto záležitost rychle zapomenout .Dopisování s panem podnikatelem nikde nevede a pořád tvrdí že je chyba v našem domku a na naší straně. S pozdravem

Odpověď na téma: smlouva o dílo-grafické práce
Informace o uživateli: