Špatné rozdělení majetku

Forum Fóra Rodinné právo Manželství a rozvod Špatné rozdělení majetku

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Iveta

Dobrý den,udělala jsem největší blbost v životě? Jsem přes rok rozvedená.Za doby trvání manželství jsme koupili řadový dům se zahradou,pořídili veškeré vybavení,opravy.Hodnota je kolem 2 200 000,-Kč.Máme dvě děti ve věku 17 a 15 let.Starší dcera zůstala se mnou,syn chtěl zůstat s otcem.S tím jsem také přistoupila na dělení majetku.Přece nebudu brát věci dětem,které tam dál mají domov.Vzala jsem si jen osobní auto v hodnotě 60tisíc a od manžela asi 50tisíc. Nic ze zařízení,jen své a dcery osobní věci.Slíbil,že se vyrovnáme mimosoudně,ale že nás nerozvedou,pokud nepodepíšeme vypořádání,takže napsal věci,které jsem si vzala a já HLOUPÁ to podepsala s ověřením podpisu. Dneska jsem dopadla tak,že mám v péči i syna o kterého se nestaral a v našem domově bydlí úplně cizí paní se svými dětmi.Opravdu už není možnost požádat o nové rozdělení majetku? Děkuji Iveta

Odpověď na téma: Špatné rozdělení majetku
Informace o uživateli: