stav vodoměru

Forum Fóra Pracovní právo Různé stav vodoměru

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Michaela Kiewegová a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Michaela Kiewegová

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsem povinna odečítat stav vodoměru, který je majetkem VaK, nikoli mého zaměstnavatele, je umístěn na úpatí budovy, v šachtě 2m hluboké, bez žebříku. Toto nemám v pracovní smlouvě, pouze tato "povinnost" byla uvedena v tzv.Věstníku,rozesílaném na všechny provozovny, dle kterého se jako vedoucí provozovny mám, mimo jiné, řídit.

• #38160 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, povinnosti Vám nevyplývají jen ze zákoníku práce a pracovní smlouvy, ale také z vnitřních předpisů zaměstnavatele. Ve vašem případě jsou tyto interní pokyny zveřejňovány ve věstníku. Jestli s tím máte nějaký problém, musíte se obrátit na své nadřízené a trvat na tom, že tohle nemáte sjednáno ve smlouvě a dělat to nebudete. Patrně to zhorší Vaše vztahy s vedením, ale nutit Vás k tomu nemohou.

• #38161 Reply

Michaela Kiewegová

Děkuji za odpověď, již jsem se spojila s vedoucí a je to tak jak říkáte, pouze se nezhoršily vztahy.Ještě jednou díky.

Odpověď na téma: stav vodoměru
Informace o uživateli: