Stavba fotbalového hřiště

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Stavba fotbalového hřiště

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Petra Kučerová a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #63958 Reply

  Petra Kučerová

  Dobrý den,bydlím v Rantířově na Vysočině,kde máme již jedno velké fotbalové hřiště. Starostka se však rozhodla vybudovat další fotbalové hřiště s umělým povrchem o velikosti 20x40m.Výstavba je účelově dotována. Toto hřiště má být 4m od našeho domu což se nám vůbec nelíbí. Ostatně ani sousedům. Žádné hormy, které korigují výstavbu těchto sportovišť nejsou. Proto váš žádám o radu, zda existuje nějaká možnost obrany.

  Stavební úřad stavební povolení nevyžaduje, protože jde o rekonstrukci dlouho neužívaného hřiště. Vedle tohoto hřiště bude vystavěn ještě tenisový kurt, čímž dojde k zástavbě celého volného prostoru, kterým obec disponuje: parkovacích míst pro hosty a účastníky fotbalových zápasů, jelikož náš dům není dostavěn, zněmožní se příjezd velkých dopravních aut, dle našho mínění se znehodnotí náš pozemek a jelikož jde o výstavbu na jižní straně, tak i částečné zastínění pozemku 5metrovými sítěmi.

  Prosím poraďte jsme zoufalí. tasa.kucerova@seznam.cz

Odpověď na téma: Stavba fotbalového hřiště
Informace o uživateli: