Střecha

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Vladimíra Nováková a poslední změna je stará 4 roky, 7 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #57444 Reply

  Michal Petřík

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat,ma problem stavíme si rodinny donek a na střechu jsme si najaly souseda který nám slíbyl střechu že nám uděla a že praci nechce zaplatit že mu tchíně pomohla s dětma když měl problemy,peníze jsme mu předaly všechny 300tis a už je to rok a pul a střecha ještě není hotová chybí řebenáče okapy a par tašek latě se musí vyměnit kde je střecha nedokryta, ated už to nechce dodělat a navíc ten člověk nesmí podnikat a děla pořad

  Děkuji za odpověd

 • #57446 Reply

  Vladimíra Nováková

  Dobrý den,

  Váš dotaz je dost stručný, takže nevím, jestli Vám tu někdo úplně konkrétní poradí. Sepsali jste se sousedem nějakou smlouvu, na základě které pro Vás měl střechu opravit? Máte nějaký doklad o tom, že jste mu dali peníze nebo alespoň svědky? Pokud ne, těžko se něčeho domůžete. Jestli se sousedem není rozumná řeč, budete se muset vydat soudní cestou a v takovém případě doporučuji investovat do dobrého právníka.

Odpověď na téma: Střecha
Informace o uživateli: