styk s dítětem

Forum Fóra Rodinné právo Děti styk s dítětem

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Marika Krejčí a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Marika Krejčí

Dobrý večer,

po rozchodu s velmi problematickým partnerem mi byl náš syn svěřen do péče. Prošla jsem si společně se synem neskutečnými útrapami, kdy jsem musela syna otci předávat ke styku již od kojeneckého věku, styk s otcem měl na dítě velmi neblahé důsledky, nestaral se o něj, spíše si jej na truc odvážel a v hrozném psychickém i fyzickém stavu přivážel zpět.Otec je asociál, který měl problém platit výživné.Nyní, když už je synovi 5 let, začíná platit stanovené výživné. Na syna však vyvíjí psychický nátlak, vštěpuje mu špatné návyky,vědomě podlamuje jeho zdraví ( kouří v místosti, kde malý spí, přesto, že trpí bronchitidou).

V současné době se mi naskytla v práci možnost být přeložena na naši centrálu ve Španělsku.Syn tak může žít v klidném prostředí u moře. Nevím, jestli mi soud může zakázat odstěhovat se ca 2500 km daleko. Otci styk s dítětem umožním, pokud si pro něj bude jezdit…

Co z této situace pro mne vyplývá?

Děkuji předem moc za radu.

Marika

Odpověď na téma: styk s dítětem
Informace o uživateli: