styk syna s agresivním otcem

Forum Fóra Rodinné právo Děti styk syna s agresivním otcem

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  thessi a poslední změna je stará 9 let, 9 měsíců.

• Autor

thessi

Dobrý den,

ráda bych se zeptala jak mám postupovat,pokud nechci,aby styk syna (20 měsíců) probíhal bez mé osoby s jeho otcem.Který mě za dobu našeho soužití 4x napadl a naposledy vlastně přímo před naším synem,kdy mě škrtil a nakonec zbil.Syn je od tohoto incidentu na mě více fixován a když slyší mírné zvýšení hlasu,začne křičet nebo i plakat.Bývalý přítel je poslední dobou hodně agresivní,navštěvuje už delší dobu pohostinská zařízení a jeho chování je občas nevyspitatelné.

Momentálně má novou známost,kterou si k sobě nastěhoval týden potom co nás vyhodil.Vlastně mě s touho mladou slečnou podvěděl už poslední dva měsíce našeho společného soužití.Jemu je 31 let a slečně 21 let, jejich hlavní aktivitou jsou právě časté návštěvy pohostinství.

Mám strach,že se o syna nebude řádně starat,když bude u něho,protože nemá trpělivost a už 2x syna (ještě když jsme spolu žili) neadekvátně potrestal za něco,co takto malý človíček nechápal,že se to nedělá.

Můžete mi prosím poradit,dne 16.11.2007 máme soud a bývalý přítel o syna zájem nejeví,ale přesto mě "bombarduje" sms zprávami,že mu bráním ve styku se synem a beru si ho jako rukojmí nebo mi neustále vyhrožuje.

Děkuji předem Kauerová

Odpověď na téma: styk syna s agresivním otcem
Informace o uživateli: