svěření dítě otci

Forum Fóra Rodinné právo Rodičovství svěření dítě otci

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Kateřina a poslední změna je stará 1 rok.

• Autor

Kateřina

Dobrý den, jsem po rozvodu, z manželství mi zůstaly 2 kluci 8 a 11 let. Byli mi oba svěření do péče. Bohužel ten 8 lety je tělesné postižený,svalová dystrofie. tohoto roku mi syn přestal chodit úplně, je na vozíčku, a ja už na nej nestačím. Letos jsem se vdala, narodila se mi dcera v tomto manželství a manžel ma stále každy den noční, takže jsem na vše sama. Bohužel syna už nezvládám, hlavně fyzicky, a chlapec hodně tíhne k otci. myslím si že to je i částečný důvod proč syn přestal chodit. ja bych rada soudní cestou svěřila syna do péče otci, který by ho mohl krásné zvládat. potíž je v tom, že ten si na tatínka hraje a mě chce uškodit a schválně syna nechce. poradíte mi jakou mám šanci, aby soud svěřil syna otci. otec teď pracuje údajně v zahraničí, jen někdy a jen přechodně, teď schválně i odročil soud s tímto tvrzením. On ví, ze mě bolí zadá a syna nezvládám, tak se mu to líbí, mě mučit.co mi tedy radite??? Budu muset dat syna do ústavu?

• #116557 Reply

Kateřina

to nemá nikdo odpověď???

Odpověď na téma: svěření dítě otci
Informace o uživateli: