svěřeni ditěte muzi

Forum Fóra Rodinné právo Děti svěřeni ditěte muzi

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Josef Zelený a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Filip Kopecky

Dobry den chtel bych se optat co potrebuje muz k tomu aby dostal dite do pece,malemu jsou 2 roky a manzelka o nas nejevi zájem i prez me nalehani aby se diteti venovala radeji neni doma a i to rekla ze je radeji pryc nez s nami ja momentalne jsem na podpore takze mam dite neustale na starosti,vsichni nasi znami rikaji ze se o syna staram vice nez manzelka a to je i videt dite jde jen ke me a k manzelce ani ne proste i na diteti je videt ze me ma radeji tudis potrebuji poradit co budu potrebovat k soudu u rozvodu aby me maleho nechali.Dekuji vam za rady s Pozdravem Kopecky

• #29648 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

i muž samozřejmě šanci má. Záleží také na postoji matky dítěte. Z Vašeho dotazu vyplývá, že ona zájem o dítě nemá, což by bylo jednoznačně Vaše plus.

Pro řízení o svěření do péče by stálo za zvážení vzít si na pomoc advokáta.

• #29649 Reply

Filip Kopecky

Zajem nema ale rekla ze mi ho nenecha,tot je problem ktery potrebuji vyresit

• #29650 Reply

Josef Zelený

Dobrý den,

potřeboval bych poradit.Družka mě opustila a 16 měsíční dcerku mi nechala a na vlastní žádost ukončila rodičovský příspěvek.řekla mi, že až si vyřeší svůj život, bude chtít svou dceru zpět. Odešla kvůli jiného a oznámila mi, že až se k němu nastěhuje, bude mít pro ní zázemí.Já nevidím pro to omluvu, nikdy bych neopustil dceru kvůli nové ženy, nebo dluhům. Jakou mám šanci u soudu, když malá má vše, co potřebuje, zázemí,lásku a rodinu u sebe jako je babička. Bydlím ve velkém rodinném domě a družka v podnájmu v malém garsonce a nemá ani postýlku. O malou jeví takový zájem, že ji navštíví pětkrát za měsíc a to ještě na pět min.Má dluhy a já ne.Přece nemůže jen tak odložit dítě a až bude chtít,tak si ji zase vzít, to není přece hračka. Malá je šťastná,ale malá na to, aby k tomu něco řekla.Družka mi vyhrožuje, že třeba řekne, že jsem ji bil,aby malou získala.Může soud takové mámě svěřit dítě a vzít ji z domácího prostředí?Neumím si to představit malou v takových podmínkách.Děk

Odpověď na téma: svěřeni ditěte muzi
Informace o uživateli: