Terenní úprava

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Terenní úprava

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Ferkl a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

• Autor

Jiří Krček

Přeji krásný den.

Jsem vlastníkem nemovitosti a navazujících pozemků, které jsou umístěny ve svahu. Na pozemku sousedním došlo bez mého souhlasu k terenním úpravám, které mé pozemky přímo ohrozily. Zemina byla odbagrována do hloubky cca 4m, v některých místech do konce za hranice mého pozemku, a sklon se pohybuje kolem 60 stupňů. Takže působením eroze, dochází k neustálému ubývání materiálu. Snažil jsem se celou záležitost řešiti na stavebním úradě, ale nápravy jsem se nedočkal. Arogance a nepostižitelnost souseda je mi lhostejná, ale citím povinnost své pozemky zabezpečit před erozí.

Děkuji

Jiří Krček

• #64034 Reply

Pavel Ferkl

Máme zahrádku s chatkou, ke které bývalí majitelé přistavěli zřejmě bez povolení kůlnu na nářadí. My jsme v domění, že není třeba povolení vybudovali pergolu a malý sklad nářadí. Teď chceme tyto stavby legalizovat. Jaký je nejjednoduší způsob? Děkuji

• #64035 Reply

Pavel Ferkl

Máme zahrádku s chatkou, ke které bývalí majitelé přistavěli zřejmě bez povolení kůlnu na nářadí. My jsme v domění, že není třeba povolení vybudovali pergolu a malý sklad nářadí. Teď chceme tyto stavby legalizovat. Jaký je nejjednoduší způsob? Děkuji

Odpověď na téma: Terenní úprava
Informace o uživateli: