Ukončení exekuce a vyúčtování peněz

Forum Fóra Ostatní Obecné Ukončení exekuce a vyúčtování peněz

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Iva Malá a poslední změna je stará 7 let, 8 měsíců.

• Autor

Iva Malá

Dobrý den,chtěla jsem se přeptat,jakou dobu má exekutor na to,aby provedl vyúčtování exekucí vybraných peněz.Exekuční příkaz na 295.000,- nám přišel v dubnu 2008,za měsíc mě a manželovi začali strhávat ze mzdy,v červenci 2008 nám vydražili nemovitost za kterou dostali 400.000,-Pak se čekalo na soud,ke kterému jsem byla pozvána v červnu 2009.Následnoval dopis od soudu o vypořádání.V listopadu jsme obdrželi dopis od exekutora,kde si říká o číslo bankovního účtu. A do ledna se nic nedělo,tak jsme ji do kanceláře napsali dotaz "Tak co jako bude?" Překvapeni nad tím,že to ještě není vyřešeno mě rozesmálo.Peníze zaslali do týdne(z vydraženého domu) něco kolem 150.000,-.Ale srážky ze mzdy vesele pokračovaly dále.Tak jsme zase volali-a že prý už před měsícem posílali dopisy(ty se přeci posílají všem stranám,tak jakto,že my ho nedostali?).A ještě byla paní velice překvapena,že po nich chceme další peníze. Přitom jenom na platech od nás vybrali okolo 250 tisíc. To mají takové náklady ???? :-))))

Odpověď na téma: Ukončení exekuce a vyúčtování peněz
Informace o uživateli: