umyslne zatajeni informaci pri podpisu smlouvy

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti umyslne zatajeni informaci pri podpisu smlouvy

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Lucie Jindrová, advokát a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #64019 Reply

  Dana Pokorna

  Pri koupi domu od jedne velke prazske developerske spolecnosti jsme byli zamerne uvedeni v omyl v tom smyslu, ze na nami zakoupene nemovitosti neni zadne omezeni. Az kdyz jsme vse radne zaplatili, vyhledala nas nase budouci sousedka a rekla nam, ze u nasi zahrady ma byt rozsireny chodnik, zariznuty do nasi zahrady a tam ma byt stani pro kontejnery trideneho odpadu o velikosti 2 m x 8 m. Prodejce firmy se nam omluvil, s tim ze to nevedel, ale nedokaze uz to spravit, protoze ve firme neni vule kontejnerove stani premistit. Od jineho prodejce teze firmy jsme se dozvedeli, ze takoveto informace prodejci nevedi zamerne, protoze kdyby je nahodou vedeli, tak by je museli nam jakozto zajemcum o koupi nemovitsoti zamerne zatajit. Jiste se shodneme, ze tady neco neni vporadku. Touto formou hledame pravnika, ktery by byl ochotny nas zastupovat. Prosim, poradte.

 • #64021 Reply

  Mgr. Lucie Jindrová, advokát

  Dobrý den,

  pokud Vám jde o nalezení právníka, obraťte se na některého v místě Vašeh bydliště. Jestliže žádného neznáte, podívejte se např. do seznamu České advokátní komory na http://www.cak.cz

Odpověď na téma: umyslne zatajeni informaci pri podpisu smlouvy
Informace o uživateli: