ÚRAZ PŘI DPP

Forum Fóra Pracovní právo Různé ÚRAZ PŘI DPP

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 10 let.

 • Autor
  Příspěvky
 • #38389 Reply

  Martina Bílková

  Dobrý den ,prosím vás manžel má krom hlav.prac.poměru ještě dohodu o provedení práce v jiném podniku .Stal se mu menší úraz na hlavě při vykládání palet z auta.Platí pouze daně .Má nárok na nějaké odškodnění ohledně úrazu?Nikdo s ním nesepsal zápis o úrazu,svědků má plno i mistr to viděl a nikdo nic nesepsal .Stalo se to dnes a nevim jestli mu to zítra bude uznáno a zda má nějaký finční nárok.K lékaři nešel i když je to větší tržná rána na čele.Stačilo prý málo a mohl mít díru až 5cm hlubokou .Ve smlouvě není nic co je zaměstnavatel povinnen ,ani o případném úrazu.Není to sice nic velkého ,ale ptám se pro případ kdyby někdy příště se stalo něco většího tak abych věděla víc o této situaci a právech při DPP a povinnostech zaměstnavatele u DPP.Děkuji .

 • #38391 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, pracovní úraz je každý úraz, který vznikne při plnění pracovních úkolů nebo v souvislosti s tím. Jestli jde o DPP, DPČ nebo pracovní smlouvu není rozhodující. Případná náhrada škody by se na něj vztahovala.

Odpověď na téma: ÚRAZ PŘI DPP
Informace o uživateli: