Vhazování reklamních letáků a tiskopisů do schránky

Forum Fóra Občanské právo Různé Vhazování reklamních letáků a tiskopisů do schránky

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Radek Šima a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

• Autor

Dušan Novický

Dobrý den

Pošta a její zaměstnanci a nejenom oni, mi věčně vhazují zo chránky reklamní letáky,noviny a jiné podobné tiskopisy.Klasická domovní schránka bytu rpg. Na schránce mám nélepku -Nechci reklamní noviny a letáky – mimo časopisu Program. Musí pošta nebo kdokoli tuto skutečnost respektovat a nevhazovat reklamy.? Pokud ano můžete mi prosím napsat znění zákona nebo vyhlášku která toto upravuje.

Vedení pošty mi toto oznámení a stížnost zdůvodnilo tím že mají příme nařízení např. od politických stran vhazovat letáky do každé schránky bez vyjímky. Zdá se mi to postaveno na hlavu. Myslím si že pokud na určeném letáku atd. není mé jméno a bydliště némá nikdo právo to tam dávat. pokud se nepletu . Mnohokrát děkuji za váš čas a ochotu

Přeji příjemný zbytek týdne

Dušan Ostrava

• #35812 Reply

Radek Šima

tady by měl být celý zákon:

http://www.sagit.cz/pages/sbirkatxt.asp?zdroj=sb02138&cd=76&typ=r

pro vas je dulezite

§ 2

(1) Zakazuje se

.

.

.

e) šíření nevyžádané reklamy, pokud vede k výdajům adresáta nebo pokud adresáta obtěžuje.

.

.

.

urcite to tam najdete. snad jsem vam pomohl, s pozdravem Radek Šima

Odpověď na téma: Vhazování reklamních letáků a tiskopisů do schránky
Informace o uživateli: