Vlas v jidle

Forum Fóra Obchodní právo Různé Vlas v jidle

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Michal Novotný a poslední změna je stará 4 roky, 3 měsíce.

• Autor

Michal Novotný

Dobry den

vlastnim restauraci a zaroven v ni varim. Ted v nedeli jsem tu mel klasicke "problemove" zakazniky (nebudu zachazet do detailu predchozich incidentu) a ti si objednali 2 stejne jidla a jidlo vratili ze v jednom jidle nasli vlasy ze to jist nebudou. Jsem si na 100% jisty ze to nemohl byt vlas muj protoze vlasy mam zastrizene na 6mm a ani servircin ktera ma vlasy vzdy stazene, myslim si ze vlas byl z jejich psa ktery okolo nich pobihal. Kdyz jsem u tohoto incidentu vysel z kuchyne problem resit (uz jich bylo ten den vice) "frajer" na me vyskocil ze uz tam asi vice vlasu nebude a malem doslo i k fyzickemu reseni problemu. Vyhodil jsem ho z restaurace a jidlo jsem ho NEnechal zaplatit stejne to odmital

Muj dotaz zni: Je mozno se proti tomuhle nejak branit. Tim myslim samozrejme, ze pokud vlas v jidle prokazatelne neuvidim, coz v bylo i v jejich pripade. I jakym zpusobem z nich dostat penize, ktere odmitl zaplatit

Dekuji

Novotny Michal

Odpověď na téma: Vlas v jidle
Informace o uživateli: