Vrácení cvičebního nářadí

Forum Fóra Obchodní právo Různé Vrácení cvičebního nářadí

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Mičkal a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

• Autor

Pavel Mičkal

18.2.2008 jsem zakoupil gym master Olpram.

25.2.2008 jsem zařízení vybalil.Chyběl návod na sestavení a používání,záruční list.Podařilo se ho sestavit a 2x zacvičit po 1 hodině.Už to stačilo na opotřebení provazů, kterými se přes kladky přitahuji (třepení). Na štítku na jedné součásti jsem si všimnul, že se jde o produkt z Číny. Na obalu tato informace chybí.Kdybych to věděl nikdy bych si tento výrobek nekoupil. Zboží chci vrátit pro neúplnost dodávky, ale i pro strach z úrazu při cvičení na tomto zařízení(provazy mohou prasknout a ztrátou opory mohu upadnot na kovové části). Dne 28.2.2008 jsem se pokusil zboží vrátit prodejci. Ten to odmítl a dal si 3 dny na rozmyšlenou. Z toho důvodu byl sepsán reklamační protokol s poznámkou, že zboží chci vrátit. Po úvaze jsem s tímto postupem souhlasil pro obtížnost kontroly úplnosti a nepoškozenosti zboží na místě. Jednal prodejce správně? Jaké mám možnosti obrany nebude-li vrácení akceptovat? Jak je to s obalem(je poškozený)? Děkuji! Mičkal

Odpověď na téma: Vrácení cvičebního nářadí
Informace o uživateli: